Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse ADATA USB A në C - 1 m, e bardhë

Kodi i produktit:
204028
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366969049
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA USB A-C është kabllo lidhëse përmes së cilës ju mund të transferoni të dhënave ndërmjet pajisjeve që kanë një port USB-C me USB-A 3.1. Shpejtësia e transferimit të të dhënave arrin deri në 5Gb/s. Kablloja është e ndërtuar nga materiale me cilësi të lartë, gjë që e bën shumë rezistente ndaj lakimeve, dredhjeve ose tërheqjeve që ndodhin aksidentalisht dhe mund ta dëmtojnë atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366969049
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
ACA3AL-100CM-CSV
Lansuar:
16 Dhjetor 2016
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
ADATA
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse ADATA USB A në C - 1 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE