Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse ADATA USB C në C - 1 m, e bardhë

Kodi i produktit:
204029
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366969056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA USB C-C është kabllo lidhëse përmes së cilës ju mund të transferoni të dhënave ndërmjet pajisjeve të ndryshme që kanë një port USB 3.1. Shpejtësia e transferimit të të dhënave arrin deri në 10Gb/s. Kablloja është e ndërtuar nga materiale me cilësi të lartë, gjë që e bën shumë rezistente ndaj lakimeve, dredhjeve ose tërheqjeve që ndodhin aksidentalisht dhe mund ta dëmtojnë atë. Kablloja i përket gjeneratës së dytë dhe mund të transmetojë video me kualitet të lartë Ultra HD 4K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366969056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
ACC3AL-100CM-CSV
Lansuar:
16 Dhjetor 2016
Lidhësit:
USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
ADATA

Bashkangjitja Kabllo lidhëse ADATA USB C në C - 1 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE