Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse Apple

Kodi i produktit:
183230
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
888462314510
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Mjyt2zm/a

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tashmë, transferimi i fotografive dhe videove nga SD kartela juaj, do të jetë shumë më i shpejtë dhe i besueshëm. Posa ta vendosni këtë kabllo në pajisjen tuaj, menjëherë do të fillojë shfaqja e imazheve fotografike. Gjithçka që ju takon juve të bëni, është të zgjedhni fotografitë të cilat dëshironi të importoni. Gjithashtu mund të krijoni albume të ndryshme fotografish. Gjen aplikim në formatet Photo, JPEG, RAW, dhe videot H.264, MPEG-4. Është e dizajnuar për gjeneratën e katërt të iPad mini.

Vlerësimet

Faliminderit
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
888462314510
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Mjyt2zm/a
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Lidhësit:
Lightning
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE