Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse MicroUSB Moshi

Kodi i produktit:
175533
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4712052314955
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
99MO023124
Lansuar:
25 Korrik 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja MicroUSB Moshi vie me aksesorët kualitativ për pajisjet Apple. Momentalisht është një kabllo speciale e cila të impresionon më dizajnin e saj luksoz. Pjesët lidhëse janë të fshehura në trupin e kësaj kablloje speciale për të ofruar rehati më të madhe. Ka vend për 2 karta memorie SIM. Një është për kartën microSIM , kurse tjetra për kartën NanoSIM. Kjo kabllo ka një qëndrueshmëri të lartë. Dimensionet e kabllos janë 70 x 45 x 16 mm dhe peshon vetëm 50 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4712052314955
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
99MO023124
Lansuar:
25 Korrik 2015
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështetja teknike:
Moshi.com
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Moshi
Ueb-i i prodhuesit:
Moshi.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE