Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse për kamerë Apple Lightning

Kodi i produktit:
118443
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
885909627509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD821ZM/A
Lansuar:
7 Nëntor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Apple është prodhues kryesor i kualitetit të lartë të prodhimeve të ekraneve elegnte, kompjuterëve dhe telefonëve. Kjo kabllo, në njërë anë ka të vendosur pjesën për lidhje, ndërsa në anën tjetër pjesën për përshtatës. Kjo kabllo, ësht?7 dizajnuar për tranfer sa më të shpejtë të fotove apo videove nga kamera e telefonit apo iPad-it tuaj. Është e përshtatshme për formatet JPEG, RAW, and H.264, dhe MPEG-4. Poashtu është e përshtatshme për gjeneratën e katërt të iPad mini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
885909627509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD821ZM/A
Lansuar:
7 Nëntor 2012
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
Apple
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse për kamerë Apple Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE