Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord, 2 m

Kodi i produktit:
205645
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8592220014285
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja PremiumCord lidh pajisjet me lidhës të llojit USB 3.0 të tipit A me USB 3.1 të tipit C. Nga njëra anë është lidhja USB-A e përshtatshme për lidhje me kompjuter ndërsa nga ana tjeter USB-C. USB-C ofron lidhje të dyfishtë. USB-C është standardi më i ri në kompjutera, laptopë, tabletë, smartphone dhe pajisje të tjera si Power Bank. Kablloja USB është version 3.0, i cili transferon të dhëna deri në 5 Gb / s, shifër kjo 10 herë më e madhe se USB 2.0. Gjatësia e kabllos është 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8592220014285
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Ku31ca2bk
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE