Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse Wirez Premium Metallic Lightning, ngjyrë rozë/ari

Kodi i produktit:
199121
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610610852
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja shumë kualitative Wirez Premium Metallic shërben jo vetëm për lidhje por gjithashtu edhe për sinkronizim të dhënave si fotografi, dokumente dhe muzikë. Kjo kabllo me pjesën zgjatëse ofrojnë qasje më të mirë për telefonë. Ka lidhje me USB 2.0, shpejtësi transferi deri në 480 MB / s, max., dhe energji të nevojshme prej 2.5 A. Kablloja është e gjatë 1m dhe është në dispozicion në ngjyrat rozë/ari. Është e përshtatshme për iPhone 5 / 5C / 5S, iPhone 6 / 6s, Apple iPhone 6 Plus / 6s Plus, Apple iPad Mini / iPad Mini with Retina Display / iPad 4th generation / iPad Air dhe Apple iPod Nano 7th Generation / iPod Touch 5th generation.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610610852
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CI-970
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Wirez Premium Metallic Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE