Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Lightning Belkin 2 m, e bardhë

Kodi i produktit:
143566
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
722868945414
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sinkronizo dhe kariko telefonin tënd iPhone, tabletin iPad, iPod ose MacBook duke përdorur këtë kabllo Lightning nga firma prodhuese Belkin. Kabllon mund ta lidhni me kompjuter, laptop, apo Power Bank duke shfrytëzuar një port USB. Produkti në fjalë përfshin gjatësi prej 2 m dhe vjen në ngjyrë të bardhë. Prodhuesi garanton përputhshmëri të lartë me këto pajisje: iPad mini; iPhone 5 / 5s; iPod nano; iPod touch gjen. 5; MacBook Air; MacBook Air 11", MacBook Air 13"; MacBook Pro; MacBook Pro 13", MacBook Pro 15"; MacBook Pro 17" dhe iPad gjenerata 4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
722868945414
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
F8J023bt2M-WHT
Lansuar:
4 Janar 2014
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Lightning Belkin 2 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE