Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Lightning CONNECT IT Wirez Premium, e artë

Kodi i produktit:
199120
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610610845
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Connect IT është prodhues i kabllove për pajisje elektronike, tipi CONNECT IT Wirez Premium është kabllo e prodhuar për pajisjet elektronike iPhone 5 / 5C / 5S, iPhone 6 / 6s, Apple iPhone 6 Plus / 6s Plus, Apple iPad Mini / iPad Mini Retina Display / iPad gjenerata e katërt/ iPad Air, Apple iPod Nano gjenerata e shtatë / iPod Touch gjenerata e pestë. Kjo kabllo është e përbërë nga materiali rezistues me kualitet të lartë dhe me fleksibilitet të ofruar nga materiali i gomës kablloja CONNECT IT Wirez Premium me USB 2.0 në anën tjetër i përmbush kërkesat e konsumatorëve, gjatësia e kabllos është 1 m dhe ka dizajn me ngjyrë ari.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595610610845
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CI-969
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Lightning CONNECT IT Wirez Premium edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE