Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Lightning Remax Lovely për iPhone 5/6, 1m, e kaltër

Kodi i produktit:
191105
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8588006409048
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Remax Lovely është një kabllo kualitative e dizajnuar për pajisjet Apple iPhone 5/6 dhe tabletat Apple. Kjo kabllo përdoret për të lidhur pajisjen tuaj të Apple me pajisje tjera me anë të konektorit USB që gjendet në njërën anë të kabllos kurse në tjetrën anë të kabllos është konektori Lightning i cili shërben për lidhjen me pajisjet e Apple. Kablloja është shumë e qëndrueshme edhe ka një dizajn ergonomik. Kjo kabllo përputhet me një gamë të gjerë të aksesorëve dhe pajisjeve nga Apple. Gjatësia e kabllos është 1m dhe vjen në ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8588006409048
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AA-1125
Lansuar:
16 Maj 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Remax
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE