Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për rimbushje dhe bartje të të dhënave, Samsung Type-C, e bardhë

Kodi i produktit:
211887
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8595642240485
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 
Ju kurseni : 6.00   (63%)
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
63% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo për rimbushje si dhe bartje të të dhënave me USB-A / USB-C është ideale për rimbushje për pajisjet USB-C si dhe gjithashtu mbështet sinkronizimin me USB dhe transferimin e të dhënave ndërmjet pajisjeve USB-A dhe USB-C. Lidhësi USB-C ështe simetrik, kështuqë ju nuk do të keni nevojë të mundoheni shumë me të. Fuqia deri ne 3A ia mundëson kësaj kablloje që të përdoret në kombinim me pajiste të tjera që mbështesin rimbushjen e shpejtë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8595642240485
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
EP-DN930CWE
Lansuar:
25. 4. 2017
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Kabllo për rimbushje dhe bartje të të dhënave edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE