Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo për Apple Belkin Lightning - 3m

Kodi i produktit:
173268
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
722868945421
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin amerikan është themeluar në Kaliforni në vitin 1983 dhe është një lider kur është çështja për pajisjet e lidhjes. Në produktet e kësaj kompanie përfshihen zgjidhjet për rrjet, aksesorët për iPod, iPad, pajisjet celulare dhe laptopët, kabllot, shpërndarësit, mausët ose tastierat. Oferta e tanishme vjen me një kabllo Lightning. Sinkronizimin dhe karikimin e pajisjeve tuaja, iPhone, iPod dhe iPad, mund ta bëni me lidhësin Lightning të kabllos nga Belkin. Shfrytëzojeni kabllon me kompjuterin tuaj, laptopin ose karikuesin me USB dhe mbajeni afër kurdo që ju nevojitet. Gjatësia e kabllos është 3 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
722868945421
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
F8J023bt3M-WHT
Lansuar:
11 Qershor 2015
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo për Apple Belkin Lightning - 3m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE