Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për përçim të të dhënave iMyMax

Kodi i produktit:
200573
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6970280761271
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja është e dizajnuar për iPhone 6s/6s Plus, 5/5s, iPad Air dhe iPad mini. Kablloja për përçim të të dhënave dhe mikro lidhësi USB për iPhonë janë dizajnuar për ta lidhur telefonin tuaj me një kompjuter apo karikues. Transferimi i të dhënave përmes kësaj kablloje është shumë i shpejtë dhe i lehtë. Gjatësia e kabllos është gjithësej 1 metër dhe produkti është ndërtuar nga alumini si dhe materiali TPE. Telefoni juaj mund të bashkëngjitet lehtë me kabllon si dhe lehtë mund edhe te largohet. Pajisja është po ashtu e plotësuar me ndriçim LED. Produkti ofrohet në ngjyrën rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6970280761271
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
IMyMax
Ueb-i i prodhuesit:
Imymax.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE