Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për produktet Apple, Adata Sync 1m, e zezë

Kodi i produktit:
183519
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4712366963467
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Adata është një kabllo e të dhënave USB, e cila shërben për transferimin e të dhënave dhe sinkronizimin e tyre. Nga njëra anë është një USB që mund të lidhet me çdo kompjuter apo laptop. Ai pastaj bëhet lidhës gjenerik për produktet Apple që posedojnë këtë interface. E projektuar për pajisjet Apple, kjo kabllo ka një licencë IMF (Made for iPhone / iPad / iPod), duke siguruar përputhshmëri të plotë me pajisjet e markës Apple. E gjatë 1m dhe ka ngjyrë të zezë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4712366963467
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AMFIPL-100CM-CBK
Lansuar:
7 Janar 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
ADATA
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo për produktet Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE