Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo përçuese Yenkee YCU SR 601

Kodi i produktit:
192084
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669184682
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Yenkee iu ofron kabllo të produktit të lartë me terminale USB-A dhe ndriçim të dizajnuara për pajisje të selektuara nga Apple. Produkti në fjalë është një kabllo për përçimin e të dhënave i cili mund të përdoret për karikim si dhe për sinkronizim të të dhënave. Në njërën anë të kabllos ndodhet lidhësi USB-A, i cili mund të përdoret për lidhje me PC ose laptop. Nga ana e kundërt gjendet lidhësi i dytë i cili është dizajnuar për pajisje të Apple të cilat e posedojnë këtë ndërfaqe. Gjatësia e kabllos është 1 m dhe produkti ofrohet në ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669184682
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
45011351
Lansuar:
28 Maj 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
YENKEE
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo përçuese Yenkee YCU SR 601 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE