Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo përshtatëse Belkin për iPhone 7

Kodi i produktit:
199464
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
745883716517
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
F8J198btWHT
Lansuar:
23 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo përshtatëse është e dizajnuar në mënyrë të atillë që mund të kryejë disa funksione menjëherë. Kjo kabllo mund të karikojë telefonin tuaj dhe njëherit iu mundëson të dëgjoni muzikë. Ky produkt është i përshtatshëm me iPhone 7, 7 Plus apo iPad me sistemin operativ iOS 10 e më lartë. Kjo pajisje mbështetë një kontrollues zëri dhe një mikrofon dhe është kompakt me dëgjueset me lidhës Lightning 3.5 mm. Së fundmi kjo pajisje shërbehet me një mbështjellës Smart Battery dhe mbështet fuqinë e karikimit prej 12W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
745883716517
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
F8J198btWHT
Lansuar:
23 Shtator 2016
Lidhësit:
3
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo përshtatëse Belkin për iPhone 7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE