Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo përshtatëse Dell

Kodi i produktit:
162424
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC
EAN:
5397063212910
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
470-13627

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell, fillimisht njihet si prodhues i notebook-ëve dhe kompjuterëve personal me kualitet të lartë. Për produktet e tij, sjell edhe shumë pajisje të tjera. Ndër këto pajisje, patjetër përfshijeni edhe këtë reduktim praktik me dimensione kompakte, sepse ju mund ta merrni atë nëpër punëtori ose kur udhëtoni prej punës në shtëpi. Kjo kabllo përmbush kërkesat e DisplayPort versioni 1.1a, mbështetë një rezolucion maksimal të imazhit prej 2058 x 1600 pikselë. Përshtatësi universal siguron imazhe të kualitetit të lartë në të gjitha pajisjet nga monitorët deri tek projektorët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC
EAN:
5397063212910
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
470-13627
Lansuar:
28 Tetor 2014
Lidhësit:
DisplayPort, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (femër)
Prodhuesi:
Dell

Bashkangjitja Kabllo përshtatëse Dell edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE