Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord USB 3.1

Kodi i produktit:
175027
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8592220012861
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllot USB janë kabllot që përdoren shumë në ditët e sotshme. Përdorimi i saj shkon nga kontrollet periferike përmes një pajisje flash drives dhe deri në aksesorët më të thjeshta si llambë ose lexues i kujtesës. Kompjuterët USB janë të pranishëm në disa variante, versioni USB 3.0 ofron transferim maksimal të të dhënave deri në 5 Gb/s. Kjo kabllo që është e gjatë rreth 1 m mund të përdoret për pajisje të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8592220012861
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
8592220012861
Lansuar:
21 Korrik 2015
Lidhësit:
USB 3.0, USB 3.1
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord USB 3.1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE