Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese Dell Mini DisplayPort VGA

Kodi i produktit:
162419
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC
EAN:
5397063212941
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
470-13630

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell është i njohur kryesisht si një prodhues i PC dhe Notebooks me kualitet të lartë. Për produktet e tyre kjo kompani sjell aksesorë të caktuar. Në këto aksesorë bën pjesë edhe kjo kabllo reduktuese me dimensione kompakte. Ju mund ta merrni atë me vete në zyre, ose kur udhëtoni në mes të punës dhe shtëpisë. Kablloja reduktuese përmban në pjesën hyrëse më karakteristika të konektorit/m DisplayPort dhe në pjesën dalëse si konektor/f VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC
EAN:
5397063212941
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
470-13630
Lansuar:
28 Tetor 2014
Lidhësit:
D-Sub (VGA), mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
Dell

Bashkangjitja Kabllo reduktuese Dell Mini DisplayPort VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE