Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo DEVIA Vogue, USB-A 2.0 në USB-C 3.1, 1m, e kaltër

Kodi i produktit:
230410
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6938595304330
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo është dizajnuar për celularë dhe tabletë. Ajo ka lidhës USB-C 3.1 dhe USB-A 2.0. Ju mund të përdorni kabllon për të karikuar shpejt ose për të sinkronizuar pajisjet tuaja. Kabllo është 1 m e gjatë kështu që ju mund të mbani atë në xhepin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6938595304330
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
DATMICRODEV-C
Lansuar:
12. 2. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Jo
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Devia

Bashkangjitja Kabllo DEVIA Vogue edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE