Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo MAX MUC3110W, USB-C 3.1 në USB-C 3.1, 1m, e bardhë

Kodi i produktit:
232212
Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, Tablet
EAN:
8594173120143
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MAX është një prodhues i aksesorëve të vegjël për pajisjet mobile dhe produkte të tjera. Përqendrohet, për shembull, në aksesorë të kompjuterave, kabllo dhe karikues. Këtë herë, prodhuesi paraqet një kabllo praktike MAX MUC3110W me dy lidhës USB-C 3.1. MAX MUC3110W ka një lidhës USB-C, i cili aktualisht përdoret më gjerësisht pasi e bën shumë të lehtë dhe të shpejtë lidhjen. Lidhësi USB 3.1 Gen 1 ju lejon të arrini shkallët e transferimit të të dhënave deri në 5 Gbps. Kablloja e të dhënave MAX përdoret për të karikuar pajisjet ose për të transferuar të dhëna nga celularët dhe laptopët. Transferimi i fotove, i muzikës dhe i përmbajtjeve të tjera multimediale nga pajisja juaj e lëvizshme në kompjuterin tuaj është i shpejtë dhe efikas me këtë kabllo. Ajo mbështet karikimin e shpejtë me deri në 100 W. Gjatësia e saj është 1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, Tablet
EAN:
8594173120143
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
1097759
Lansuar:
8. 3. 2018
Lidhësit:
USB 3.1
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Mbështet:
Karikim i shpejtë
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
MAX

Bashkangjitja Kabllo MAX MUC3110W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE