Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese MAX MUC3210W USB-C/USB-C 3.1, 2m

Kodi i produktit:
232213
Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, Tablet
EAN:
8594173120150
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MUC3210W kabllo lidhëse MAX është një prodhues i aksesorëve të vegjël për pajisjet mobile dhe produkte të tjera. Përqendrohet, në pajisje kompjuterike, kabllo dhe karikues. Këtë herë, prodhuesi prezanton një kabllo praktike MAX MUC3210W me dy porte USB-C 3.1. Fleksibil dhe i përshtatshëm MAX MUC3210W ka një portë USB C, i cili aktualisht përdoret më së shumti, pasi e bën shumë të lehtë dhe të shpejtë lidhjen. Porta USB 3.1 Gen2 ju lejon të arrini shkallët e transferimit të të dhënave deri në 10 Gbps. Përdorim praktik dhe efektiv Kablloja e të dhënave MAX përdoret për të ngarkuar dhe për të transferuar të dhëna nga telefonat celularë dhe laptopë. Transferimi i fotove, i muzikës dhe i përmbajtjeve të tjera multimediale nga pajisja juaj e lëvizshme në kompjuterin tuaj është i shpejtë dhe efikas me këtë kabllo. Gjithashtu mbështet ngarkimin e shpejtë me deri në 100 vat energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, Tablet
EAN:
8594173120150
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
1097886
Lansuar:
8. 3. 2018
Lidhësit:
USB 3.1
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Mbështet:
Karikim i shpejtë
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
MAX

Bashkangjitja Kabllo reduktuese MAX MUC3210W USB-C/USB-C 3.1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE