Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Mcdodo Flash, USB 2.0 në Lightning, 1.2m, e zezë

Kodi i produktit:
232309
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6921002650915
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo zëvendësuese për produkte me lidhës Lightning. Nga njëra anë, kablloja është e pajisur me lidhës USB 2.0 dhe ju lejon të karikoni dhe sinkronizoni të dhënat me kompjuterin tuaj. Në anën tjetër ka lidhës Lightning. Nëse e keni humbur kabllon tuaj origjinale ose është dëmtuar dhe keni nevojë për zëvendësim, kjo kabllo është ideale për ju. Gjatësia e saj është 1.2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6921002650915
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.2
Kodi i prodhuesit:
CA-5091
Lansuar:
9. 3. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Mcdodo

Bashkangjitja Kabllo Mcdodo Flash edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE