Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo SuperSpeed USB 3.1 Type-C Micro B nga Akasa

Kodi i produktit:
194070
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4710614536548
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB kabllo Akasa SuperSpeed ??+ USB 3.1. Posedon lidhësit micro B të tipit C si dhe është e gjatë 100 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4710614536548
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AK-CBUB29-10BK
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lidhësit:
Micro USB 3.1, USB 3.1, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Kabllo SuperSpeed USB 3.1 Type-C Micro B nga Akasa edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE