Kabllo SuperSpeed USB 3.1 Type-C Micro B nga Akasa

Kodi i produktit:
194070
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4710614536548
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB kabllo Akasa SuperSpeed ??+ USB 3.1. Posedon lidhësit micro B të tipit C si dhe është e gjatë 100 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4710614536548
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AK-CBUB29-10BK
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lidhësit:
Micro USB 3.1, USB 3.1, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Kabllo SuperSpeed USB 3.1 Type-C Micro B nga Akasa edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE