Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo USB Huawei Type-C

Kodi i produktit:
190481
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6901443252428
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Huawei radhitet ndër kompanitë më të mëdha që prodhojnë aksesorë të ndryshëm kualitativ, që rrisin rehatinë sa i përket përdorimit dhe mbrojtjes së telefonave tuaj. Këto elemente të rëndësishme i përmban kjo kabllo origjinale e llojit Type-C. Kablloja është e pajisur me një port USB për ta lidhur një telefon në kompjuter, për ta karikuar. Kablloja është e gjatë 1 metër dhe përmban një voltazhë prej 5V në një kurrent 2A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
6901443252428
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
4071263
Lansuar:
10 Maj 2016
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Huawei
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo USB Huawei Type-C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE