Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues për Apple Yenkee YCU

Kodi i produktit:
192082
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669184675
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Yenkee iu sjell kabllon cilësore të dedikuar për pajisje të markës Apple. Kjo është një USB kabllo e cila përdoret për karikim pajisjesh. Në njërën anë posedon pjesën për lidhje USB-A, e cila mund të lidhet për kompjuter, apo laptop, ndërsa pjesa tjetër është e dizejnuar për lidhje të iPhone-ve. Pjesa e fundme ka një dizajn të hollë. Kjo kabllo karikuese përmban cilësi dhe rezistencë të lartë. Kjo kabllo ka licencë MFI (Made for iPhones), apo thënë ndryshe, dedikuar për iPhone.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8590669184675
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
45011250
Lansuar:
28 Maj 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
YENKEE
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Karikues për Apple Yenkee YCU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE