Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues USB Culcharge me lidhës Lightning, e zezë - argjendtë

Kodi i produktit:
208279
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8588005545013
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACCLCHLIGHT

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mini USB është pajisje që shërben për karikim, për telefonat e kompanisë Apple me kokë hyrëse Lightning. Ky mini aksesorë shumë i përdorshëm, me gjatësi 6 cm është pajisje e cila lehtë varet me qelësat tuaj dhe merret me vete kudo. Pajisja ka funksion të lidhjes së telefonit tuaj iPhone (5 / 5C/ 5S / 6 / 6S / 6 Plus) me laptop-in apo kompjuterin tuaj me qëllim karikimi apo transferi të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8588005545013
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACCLCHLIGHT
Lansuar:
24 Shkurt 2017
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
CulCharge
Ueb-i i prodhuesit:
Culcharge.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE