Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues vazhdues i-Tec USB 3.1.

Kodi i produktit:
195054
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595611701337
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31ADA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi vazhdues ju mundëson t'i zgjeroni pajisjes tuaj aftësinë për të lidhur pajisje me anë të kabllos USB të tipit A. Ju mund të zgjeroni lidhjen për shembull për tableta, telefonat celular, por edhe për notebook-ët apo kompjuterët e fundit. Lidhja e re USB e tipit C, shih pajisjet më të reja (të tilla si Apple MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015), dhe kështu, ndonjëherë është e nevojshme të lidhni pajisjet më të vjetra. USB 3.1 Tipi-C dhe USB 3.0 Tipi-A (USB 3.1 / 3.0 / 2.0) është gjithashtu në pajtueshmëri me USB 2.0 prapa. Karikuesi është në gjendje të transmetojë të dhëna me shpejtësi të lartë transferimit deri në 5 Gbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595611701337
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31ADA
Lansuar:
16 Korrik 2016
Lidhësit:
USB 3.0, USB 3.1, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
I-Tec
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Karikues vazhdues i-Tec USB 3.1. edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE