Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konvertues Mcdodo Lightning - Dual Lightning Adapter 5V, 1A (29x20x7,6 mm), i artë

Kodi i produktit:
232337
Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, Tablet
EAN:
6921002642804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CA-4280
Lansuar:
10. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konvertues Mcdodo Lightning Ky ndarës praktik përdoret për kabllon Lightning, i cili ju lejon të ngarkoni dhe të dëgjoni muzikë në të njëjtën kohë. Produkti gjithashtu mbështet kontrollin e volumit dhe thirrjes. Konvertuesi është dizajnuar për pajisjet Apple me iOS 10.3. Dalja e zërit në kufje është e kualitetit të lartë. Konvertuesi Mcdodo Lightning është bërë prej alumini me cilësi të lartë dhe trajtohet në mënyrë të përkryer kundër oksidimit, duke e bërë atë të qëndrueshme dhe në të njëjtën kohë shumë elegantë. Ka ngjyrë të artë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, Laptop, Tablet
EAN:
6921002642804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CA-4280
Lansuar:
10. 3. 2018
Lidhësit:
Lightning
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Lightning (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
Lightning (femër)
Prodhuesi:
Mcdodo

Bashkangjitja Konvertues Mcdodo Lightning - Dual Lightning Adapter 5V edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE