Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtates APPLE Mini DisplayPort - DVI Adapter

Kodi i produktit:
76888
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
4547597631010
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Mb570z/a

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Apple është një kompani që prodhon produkte me cilësi të lartë të tillë si laptopa, tableta, telefona celular, MP3 Players dhe produkte të tjera. Përveç këtyre produkteve Apple ofron edhe aksesorë me kualitet të lartë. Një produkt i tillë është edhe ky përshtatës me cilësi të lartë i cili mundëson të lidhni pajisje të cilat e posedojnë Mini DisplayPort siç janë monitorët apo projektorët të cilët kanë portin DVI-D. Ka përputhshmëri me këto pajisje: Apple iMac, Apple MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Apple's Mac Mini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
4547597631010
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Mb570z/a
Lansuar:
23 Janar 2015
Lidhësit:
DVI, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
DVI (femër)
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Përshtates APPLE Mini DisplayPort - DVI Adapter edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE