Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës Huawei AP52 Original Type-C

Kodi i produktit:
205906
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595642240478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31583
Lansuar:
24 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni gjetur ndonjëherë në një situatë ku nuk keni mundur ta përdorni një micro USB për të karikuar telefonin tuaj celular dhe çdo gjë që keni pasur ka qenë një port i USB tipit C, apo vetëm dëshironi që ta rimodeloni karikuesin tuaj për një tip më të ri të telefonave celular? Për këtë qëllim, Huawei sjellë një përshtatës të thjeshtë i cili lidhet shumë lehtë me telefonat celular të rinj të cilët kanë kabllo të vjetër micro USB. Dimensionet e tij janë: 22 x 11 x 5.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
8595642240478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31583
Lansuar:
24 Janar 2017
Lidhësit:
USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB (femër)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Prodhuesi:
Huawei

Bashkangjitja Përshtatës Huawei AP52 Original Type-C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE