Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB dhe karikues ADATA

Kodi i produktit:
183521
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4712366965041
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kabllo USB, për transfer të dhënash, si dhe karikues në të njëjtën kohë. Në njërën anë posedon USB-në e llojit A, që mund të lidhet për kompjuter, ose laptop, ndërsa në anën tjetër posedon pajisjen karikuese për telefonë të markës Apple. Kjo kabllo është e destinuar për përdorim nga iPhone, iPad, dhe iPod, në pajtueshmëri të plotë me markën Apple. Kjo pajisje është mjaft e domosdoshme, me të cilën do të ndaheni shumë të kënaqur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4712366965041
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AMFIAL-100CMK-CGD
Lansuar:
7 Janar 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
ADATA
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja USB dhe karikues ADATA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE