Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub Remax + RJ-45 / CATI RU-U4 z USB Type-C në 3x USB 2.0 type A, e argjendtë

Kodi i produktit:
234060
EAN:
6954851259817
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
KABREM1005
Lansuar:
11. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

REMAX Cati RU-U4 kombinon funksionalitetin e një adapter LAN dhe një shpërndarës USB të projektuar për pajisjet me një tip USB të tipit C. Ajo përmban një port Ethernet RJ-45 dhe tri porte USB 2.0. Nuk kërkon ndonjë energji shtesë, mbushet direkt nga priza USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6954851259817
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
KABREM1005
Lansuar:
11. 4. 2018
Numri i porteve USB:
3+
Porte tjera:
RJ-45
Prodhuesi:
Remax
USB 2.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE