Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB Hub Remax - RJ-45 / RU-U4 / z USB 2.0 type A në 3x USB 2.0 type A, e argjendtë

Kodi i produktit:
234061
EAN:
6954851256526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
KABREM1007
Lansuar:
11. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

REMAX Cati RU-U4 kombinon funksionalitetin e një përshtatësi LAN dhe një shpërndarës USB. Ofron një port Ethernet RJ-45 dhe tri porta USB 2.0, nuk kërkon ndonjë energji shtesë,dhe është mundësuar direkt nga priza USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6954851256526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
KABREM1007
Lansuar:
11. 4. 2018
Numri i porteve USB:
3+
Porte tjera:
RJ-45
Prodhuesi:
Remax
USB 2.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE