Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bazë për karikim Samsung EP-PN920BB, e zezë

Kodi i produktit:
181954
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8801643017804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
EP-PN920BBEGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Samsung sjell pajisjen për karikim pa kabllo nën emërtimin EP-PN920BB që iu dedikohet telefonave Samsung Galaxy S6 Edge +. Përdorimi i kësaj baze të karikimit është shumë i thjeshtë. Për karikimin e pajisjeve që janë në përputhshmëri me të, thjesht vendosni pajisjen mbi bazë dhe karikimi fillon në mënyrë automatike. Krahas funksionit që kryen, baza për karikim nga Samsung ka edhe një dizajn modern dhe luksoz në ngjyrë të zezë. Dimensionet e produktit janë 102 x 20.8 mm ndërsa pesha e tij është 117 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8801643017804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
EP-PN920BBEGWW
Lajmërues LED:
Lansuar:
24 Nëntor 2015
Lidhësit:
MicroUSB
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE