Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues HP 45W USB-C

Kodi i produktit:
217313
EAN:
190781399674
Energjia maksimale dalëse [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1HE07AA#ABB
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP është prodhues i produkteve kualitative, këtu duke përfshirë kompjuterët, laptopët, tabletët dhe aksesorët e këtyre produkteve. Tani kompania HP ju ofron aksesorët për laptopët me konektor USB-C. Ne këtë rast bëhet fjal për karikiues AC. Ky karikues ka fuqi rryme 45 W dhe vjen me prizë çeke.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781399674
Energjia maksimale dalëse [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1HE07AA#ABB
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE