Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo me priza PowerCube Extended Switch

Kodi i produktit:
217336
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8719186004253
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
EXTENDED SWITCH

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të hiqni qafesh kabllot vazhduese me priza që zëjnë rrugë? Atëherë kjo pajisje është e duhura për juve. PowerCube Extended Switch ofron 4 priza ( 250V, 16A, 3680W), tokëzim dhe mbrojtje ndaj fëmijëve. Prizat nuk e pengojnë njëra tjetrën prandaj dhe PowerCube është zgjidhja e duhur për juve!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8719186004253
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
EXTENDED SWITCH
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Ngjyra:
Bardhë
Numri i prizave:
4
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Prodhuesi:
PowerCube

Bashkangjitja Kabllo me priza PowerCube Extended Switch edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE