Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues Apple 18W USB-C

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
258306
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
190198889973
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
MU7V2ZM/A
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Ky është një karikues me përdorim të lehtë dhe të shpejtë për karikimin e pajisjeve Apple me konektor USB-C. * Për performancë optimale të karikimit, Apple rekomandon përdorimin e një karikuesi 11 "iPad Pro ose 12.9" iPad Pro (gjenerata e tretë). Karikuesi gjithashtu mbështet karikimin e shpejtë të iPhone 8 dhe më vonë.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
190198889973
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
MU7V2ZM/A
Lansuar:
29. 3. 2019
Lidhësit:
USB-C
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Apple

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE