Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues Belkin Micro 230V/5V, me kabllo Lightning, i bardhë

Kodi i produktit:
143591
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
722868977040
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin sjell karikuesin rezervë, i cili është ideal për karikimin e pajisjeve elektronike të Apple me anë të një USB interface. Karikuesi i shpejtë është i planifikuar për energji standarde prej 230V. Nga ana tjetër ndodhet lidhësi USB ku mund ta lidhni kabllon me lidhës Lightning. Voltazhi dalës i karikuesit është 5V, kurse kapaciteti 2.4 A. Karikuesi është në përputhshmëri me: iPhone 5, 5S, 5C, 5SE, 6, 6 Plus, 6S Plus, dhe iPad.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
722868977040
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
F8J125vf04-WHT
Lansuar:
7 Janar 2014
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE