Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues celulari për veturë Sandberg, 1xQC 3.0 + 1xUSB2.4A

Kodi i produktit:
220581
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5705730440984
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
63290095

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Duke kërkuar për cilësi të vërtetë dhe elegancë? Sandberg specializohet në dizajn, produkte praktike dhe cilësore të aksesorëve. Karikues universal USB me 2 Porta të Fuqishme USB, pa kabllo, port QC 3.0 dhe port USB 2.4A, kompatibil me prizat 12-24V të Automjeteve. Dizajn elegant, dizajn i qëndrueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5705730440984
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
63290095
Lajmërues LED:
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Prodhuesi:
Leitz
Qualcomm:
Quick Charge 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE