Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues eSTUFF 45W, USB-C, i bardhë

Kodi i produktit:
230284
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
5711783964520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Karikim të shpejtë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi eSTUFF éshtë dizejnuar për tabletë dhe telefona celularë me fuqi deri në 45 W. Karikuesi ka një dizajn të hollë, të integruar dhe ofron mbrojtjen e mbitensionit dhe ka një lidhje USB-C. Dimensionet miniaturë e bëjnë atë veçanërisht të përshtatshëm për udhëtime të gjata dhe pushime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
5711783964520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Karikim të shpejtë:
Kodi:
MBXUSBC-AC0001-W
Lansuar:
9. 2. 2018
Lidhësit:
USB-C
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
ESTUFF
Qualcomm:
Quick charge 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE