Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues i baterive PATONA për kamerë Sony NP-BG1

Kodi i produktit:
198677
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
8451984651846512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PT1940
Lajmërues LED:

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karikuesi PATONA për bateritë e kamerave digjitale Sony është pajisje e cila mundëson karikimin e baterive të kamerave digjitale Sony. Produkti vjen si set për karikim për dy bateri në të njëjtën kohë, ai lidhet me prizë 230 V me lidhës standard EU. Pajisja ka USB port për karikim të pajisjeve që përshtaten me USB port dhe përshtatet me bateritë për kamerat Sony të modeleve: Sony Cyber-shot DSC H55, DSC H70, DSC H90, DSC HX10V, DSC HX20V, DSC HX5V, DSC HX7V, DSC HX9V DSC WX1, DSC WX10. Dimensionet e karikuesit janë: 115 x 70 x 19 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
8451984651846512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PT1940
Lajmërues LED:
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE