Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - microUSB, 2,4A, e bardhë

Kodi i produktit:
234642
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680073894
Energjia maksimale [A]:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 7.00   (42%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

FIXED karikues i makinës dhe kabllo USB-C e largueshme, e cila përdoret për pajisjen tuaj mobil. Gjithashtu, është i përshtatshëm për karikimin e tabletave me shpejtësi të rrymës deri në 2.4A. Ka kabllo veç e veç të përdorshme, mbrojtje nga polarizimi i shkurtër dhe i kundërt, lidhje kabllore dhe organizues të kabllove në rrjetë. 1 m kabllo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680073894
Energjia maksimale [A]:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
FIXCC-UM-WH
Lansuar:
12. 4. 2018
Lidhësit:
MicroUSB, USB
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Prodhuesi:
FIXED
Qualcomm:
Quick charge 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE