Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues i makinës FIXED, kabllo USB - USB-C, 2.4A, e zezë

Kodi i produktit:
234644
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680073924
Energjia maksimale [A]:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me setin e karikuesit FIXED nuk keni pse shqetësoheni më se telefoni ose tableti juaj Apple do të mbesë pa energji qoftë në shtëpi, në zyrë ose kur jeni duke udhëtuar. Posedon kabllo USB-C 1 metër të gjatë, e cila mund të përdoret edhe për mbushje edhe për sinkronizimin e të dhënave dhe teknologji të mbushjes me shpejtësi 2.4A. Produkti vjen me ngjyrë të zezë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680073924
Energjia maksimale [A]:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
FIXCC-UC-BK
Lansuar:
12. 4. 2018
Lidhësit:
USB, USB-C
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Prodhuesi:
FIXED
Qualcomm:
Quick charge 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE