Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues ICY BOX IB-CH402, 4 USB Porte , i zi

Kodi i produktit:
193253
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4250078162315
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-CH402

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi i prodhuar nga kompania ICY BOX IB-CH402 është karikues me kabllo me katër USB porte i cili mundëson mbushjen me rrymë me anë të USB porteve pajisjet të cilat përdorin lidhës me rrymë 30Watt USB me 5A dhe 6A dhe 5V. Karikuesi lidhet me rrymë me 110V ose 240 V anë të kokës standarde për prizë me dy gjilpëra me kabllo. Karikuesi ka sistem të brendshëm për mbrojtje nga ngarkesat e tepërta, dëmtimet mekanike dhe qarqet e shkurtra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4250078162315
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-CH402
Lajmërues LED:
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
4
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
ICY BOX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE