Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues makine CL-BLUE për telefon 2100 mA, i zi

Kodi i produktit:
200939
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595097774139
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky karikues makine për telefon ju ndihmon të karikoni telefonin tuaj me kapacitet të rrymës prej 12V deri në 24V, duke e bërë kështu të përshtatshëm për të gjitha llojet e makinave. Kablloja e këtij karikuesi ka gjatësi prej 180 cm dhe një fund posedon një USB të tipit C. Përmasat kompakte të këtij karikuesi nuk zënë shumë vend në makinë. Dimensionet e këtij produkti janë 55 x 28 x 28 mm dhe ngjyra me të cilën vjen është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595097774139
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
PSCMICRO2100TC
Lansuar:
25 Tetor 2016
Lidhësit:
USB-C
Për makinë:
Prodhuesi:
CPA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE