Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues makine i dyfishtë EPIC 4.8

Kodi i produktit:
199153
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8596049071252
Energjia maksimale [A]:
4,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Koka karikuese e dyfishtë EPIC ju mundëson ti plotësoni nevojat për karikimin e pajisjeve tuaja gjatë kohës sa jeni duke qëndruar në makinën tuaj. EPIC iu ofron mundësinë për karikim të dy pajisjeve në të njëjtën kohë. Koka karikuese është e pajisur me një dritë LED e cila tregon momentin kur të jetë e aktivizuar. Koka karikuese është e siguruar që të mos marrë qark të shkurtë elektrikë, gjë që e bënë të sigurt për veturën tuaj dhe pajisjet të cilat janë duke u karikuar. Është e bërë nga materiali alumin ( resistent ndaj zjarrit ) dhe vepron me 4.8A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8596049071252
Energjia maksimale [A]:
4,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
9915101300069
Lajmërues LED:
Lansuar:
28 Shtator 2016
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE