Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues për automjete Yenkee YAC 2048GD, i artë

Kodi i produktit:
198255
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8590669202966
Energjia maksimale [A]:
4,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë karikues për veturë, kurdo që jeni në rrugë pajisjet tuaja elektronike do të jenë të karikuara. Karikuesi Yenkee është një ndihmës i madh, të cilin do ta pëlqeni sidomos gjatë udhëtimeve të gjata me automjet. Karikuesi Yenkee YAC 2048GD USB lidhet në vendin ku vendoset ‘ndezësi i cigares’ dhe karikon dy pajisje njëkohësisht. Në të mund ta lidhni telefonin tuaj të mençur dhe tabletin ose MP3 playerin. Ka voltazh hyrës 12 deri në 24v. Voltazh dalës 5V. Poashtu dalje të rrymës 2.4 A + 2.4 A. Dimensioet e karikuesit janë 26 x 68 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8590669202966
Energjia maksimale [A]:
4,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
30014756
Lajmërues LED:
Lansuar:
21 Shtator 2016
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE