Karikues për makinë CONNECT IT InCarz QUICK CHARGE 3.0, i zi

Kodi i produktit:
218973
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8595610614614
Energjia maksimale [A]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CCC-6010-BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi për makinë CONNECT IT InCarz është zgjidhja e duhur për rimbushjen e deri në 3 pajisjeve në të njëjtën kohë nëpërmjet porteve USB. Karikuesi ka 2x porte USB, 1x USB-C me voltazh output 3.6-6.5V / 3A, 6, 5-9 V / 2 A, 9-12 V / 1.5 A. Karikuesi ka 1 dritë LED si indikator dhe ka madhësi 41 x 80 x 25 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8595610614614
Energjia maksimale [A]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CCC-6010-BK
Lajmërues LED:
Lansuar:
21. 7. 2017
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Numri i lidhësve USB:
3
Për makinë:
Prodhuesi:
Connect IT
Qualcomm:
Quick Charge 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE